ANTIKVARIÁT - ABSI.cz   ONLINE  ANTIKVARIÁT POUZE NA INTERNETU "www.ABSI.cz" 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

KONTAKTY

Michael Linx - LINX & partneři
Kamýcká 1196
165 00 Praha - Suchdol

IČ: 40578267, DIČ: CZ510410151

GPS: 50.1327361N, 14.3781583E


tel: 603 426 158
fax: není a asi ani nebude
info@absi.cz
jsme plátci DPH a na webu jsou konečné ceny

Výběr ZÁSILKOVNY

https://www.zasilkovna.cz/pobocky

ZÁSILKOVNA Z-BOX nebo BALÍKOVNY lze podávat pouze s platbou předem

 

 


NÁVOD e-shopu
NÁVOD
NÁVOD na pužití e-shopu

Doporučené postupy při vyhledávání knih

Hledání knih pod názvu: zadejte alespoň pár písmen z názvu knihy.

Hledání knih podle čísla: zadejte číslo knihy včetně pomlček.

Hledání knih podle autora: zadejte příjmení autora.

Hledání knih podle roku vydání: zadejte rok vydání knihy.

Hledání knih dle obsahu: klikněte v levém sloupci na skupinu knih.

Knihy lze seřadit podle názvu, data vložení knihy na e-shop, ceny a nakladatelství. Zobrazení lze přepínat na tabulkové a řádkové.

Na vybranou knihu klikněte „KOUPIT“, můžeme pokračovat kliknutím na POKRAČOVAT V NÁKUPU“ úplně vlevo dole na stránce, pokud chceme ukončit nákup nejprve vybereme způsob platby a dopravy a pokračujeme kliknutím na „OBJEDNAT“ (pokud vlastníte slevový kupón vložíme KÓD vlevo dole ) a pokračujeme tímto na stránku kde musíte vyplnit Vaše údaje – označené hvězdičkou jsou povinné a zaškrtnout SOHLASÍM S PRODEJNÍMI PODMÍNKAMI NA TOMTO WEBU“. O odeslání objednávky budete informováni e-mailem.

My zašleme Vaši objednávku do našeho skladu kde bude připravena k expedici, o expedici Vás budeme informovat e-mailem včetně poštovního podacího čísla, nebo dle zvolené varianty též e-mailem.

Při nákupu není povinnost se registrovat !!!!

Každá vystavená kniha na e-shopu je vždy originál a tuto knihu Vám pošleme.

 

KOUPÍM - PRODÁM KNIHU - SOUKROM. - B A Z Á R E K

tato sekce je zařazena až na konci nabídkyTato možnost můžou využít naši zákazníci, kteří chtějí získat či prodat nějakou knihu pro vlastní potřebu. E-antikvariát se nikterak nezúčastňuje realizace prodeje a nákupu, tudíž nenese žádnou právní zodpovědnost za tento akt. E-antikvariát pouze umožňuje zveřejnit soukromý inzerát,. tato možnost je zpoplatněna částkou 10,- Kč + DPH na 30 dní .


Podmínky prodeje.


Prodávající zašle na náš e-mail jednoduchý popis knihy (název, autor, rok vydání, stav, popřípadě i popis o čem kniha pojednává), popřípadě i jeden náhled knihy ve formátu jpg 100 až 150 KB., cenu za kterou jí prodává včetně zasílacích nákladů a své kontaktní údaje (e-mail, tel. číslo, adresu atd...), které budou s knihou uveřejněné.


Podmínky nákupu.


Nakupují v poptávce uvede jakou knihu shání (název, autora, rok vydání, stav atd...) a popřípadě i za jakou cenou je ochoten za ní zaplatit a své kontaktní údaje, které budou současně uveřejněné.


E-antikvariát si vyhrazuje právo inzerci v rubrice „KOUPÍM - PRODÁM KNIHU“ odmítnout i bez udání důvodů.


 


Yjk1MmVmY