ANTIKVARIÁT - ABSI.cz   ONLINE  ANTIKVARIÁT POUZE NA INTERNETU "www.ABSI.cz" 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

KONTAKTY

Michael Linx - LINX & partneři
Kamýcká 1196
165 00 Praha - Suchdol

IČ: 40578267, DIČ: CZ510410151

GPS: 50.1327361N, 14.3781583E


tel: 603 426 158
fax: není a asi ani nebude
info@absi.cz
jsme plátci DPH a na webu jsou konečné ceny

Výběr ZÁSILKOVNY

https://www.zasilkovna.cz/pobocky

ZÁSILKOVNA Z-BOX nebo BALÍKOVNY lze podávat pouze s platbou předem

 

 


O NÁS - KONTAKT
KONTAKTY

ANTIKVARIÁT -ABSI.cz

Kamýcká 1196/34

Praha - Suchdol

16500

www.absi.cz

e-mail: info@absi.cz

mobil: +420 603 426 158

platební a dodací podmínky

  1. PROHLÁŠENÍ K OCHRANĚ VAŠICH OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Vaše osobní údaje (jméno, email, adresa, tel. číslo, IP adresa), zásadně neposkytujeme dalším osobám či subjektům, tyto údaje jsou pouze použity k úspěšnému vyřízení Vaší objednávky. Veškeré osoby, které s osobními údaji přicházejí do styku pouze v rámci svých pracovních povinností, jsou vázány zákonnou povinností mlčenlivosti. Vaše osobní údaje budou využity pouze pro případnou Vaši další objednávku. Zásadně nezasíláme žádné nabídky a podobné emaily.
    Pokud si nepřejete, aby Vaše údaje byly uchovány, prosím napište do poznámky, aby byly po úspěšném vyřízení Vaší objednávky smazány
ANTIKVARIÁT

Vítáme Vás na stránkách e-antikvariátu. Našim cílem je podporovat čtenáře, kteří chtějí získat či pouze si přečíst námi nabízené knihy za levný peníz, což znamená, že naše knihy jsou a budou levné i v budoucnu. Knihy získáváme nákupem od soukromých osob, nákupem vyřazených knih z knihoven. Veškeré vystavené knihy jsou na skladě po JEDNOM KUSE a jsou vyobrazeny (některé i ve více rubrikách, ale vždy se jedná o tutéž knihu. Vystavený titul je téměř vždy originál a stav knihy viz foto. Prosím zkontrolujte v rubrice "ANTIKVARIÁT Knihy Vám rezervujeme maximálně 14 dní - označeny jsou "NENÍ SKLADEM"

O NÁS

Doporučené postupy při vyhledávání knih

Hledání knih pod názvu: zadejte alespoň pár písmen z názvu knihy.

Hledání knih podle čísla: zadejte číslo knihy včetně pomlček.

Hledání knih podle autora: zadejte příjmení autora.

Hledání knih podle roku vydání: zadejte rok vydání knihy.

Hledání knih dle obsahu: klikněte v levém sloupci na skupinu knih.

Knihy lze seřadit podle názvu, vložení, ceny a nakladatelství. Zobrazení lze přepínat na tabulkové a řádkové.

 

Co najdete na našem webu ABSI.cz

V první části nabídku nakladatelství LINX & partneři.- školní příručky pro ZŠ a SŠ

V druhé části zcela nový web e-ANTIKVARIÁT, kde nabízíme levné použité i nové knihy. Stav knih je vždy zřejmý z náhledové fotografie.

Historie

Naše firna vznikla v roce 1993. Naší prvotní, ale i současnou náplní je jak obchodní činnost, tak i nakladatelská činnost. Také jsme i vydali na zakázku komerční publikace a katalogy i jiná tiskoviny. Využíváme hlavně své zázemí a zkušenosti v nakladatelství.

Na začátku roku 1993 jsme v Praze na Jižním Městě otevřeli kamenný obchod, kde jsme prodávali hlavně školní a kancelářské potřeby, ale i hračky. Tato prodejna velice dobře prosperovala díky naší profesonalitě v oboru až do roku 2007, kdy jsme již nebyli schopni čelit konkurenci obchodních center přímo napojených na linky metra a MHD (Obchodní centrum Chodov).

Jelikož stále sledujeme dění na obchodním trhu, rozhodli jsme se, že náš kamenný obchod přeneseme blíž k našim zákazníkům a umožníme jim ještě větší komfort při nakupování v našem internetovém obchodě www.ABSI.cz najdete hlavně e-antikvarat a nakladatelství školních příruček pro ZŠ a SŠ a www.ABSIK.cz , na e-shopu na www.ABSIK.cz kde najdete výrobky KAMA (značkové svetry zimní ale i golfové, čepice, šály, kukly a mnoho dalšího) , NOVIA (značkové ponožky, punčochové zboží atd...), SPOLTEX (super spodní prádlo a další...).

Naše rodinná firma Vám přeje příjemné nakupování a slibuje, že se u nás stále budete mít na co těšit.

NTM1N2